Fieldtarget

Pohár Hunterów 10.04.2016 - Polsko

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší

V neděli 10.4.2016 se konalo II.kolo Poháru Hunterov v Ośrodku Strzeleckiego v Siemianowicach Śląskich, kde vyrazila skupina šesti Beskydských vzduchovkářů. Počasí bylo přijatelné, zataženo, teplota okolo 8°C a vpodstatě bezvětří.

P1090696

P1090685

Závod se konal v krásném prostředí Myslivecké střelnice, doprovázený výstřely z kulovnic a brokovnic a také občas šustěním dopadajicích broků(bez kinetické energie).P1090693

P1090694

P1090701

P1090702

P1090722

P1090723

P1090729

Zero bylo klasicky terčové s vyznačením vzdáleností.

P1090687

P1090689

Po klasickém poučení jsme vyrazili na trať.

P1090698

P1090699

Vlastní trať byla postavena na 20 stanovišť po dvou sklopkách pro HFT a přidáním několika sklopek na 50ti metrech pro FT. Byla situována v paintbolobé části lesa, využívajic hustoty stromů, která znenožňovala odhad vzdáleností na stanovištích.

P1090706

P1090709

Stejně jako v Mořkově nechyběla střelba přes cca 8cm otvor na sklopku, byl pěkně ostřílený, hlavně spodní část, protože se muselo střílet z loktů.

P1090712

P1090716

P1090719

P1090720

Závody dopadly úspěšně pro Beskydské vzduchovkáře, z 6ti účastníků jsme ziskali dvě první místa Maruška Kvapilová (-11 bodů) v juniorech a Miroslav Zajíček v pružinách (-8 bodů). Vladimír Kvapil skončil v kategorii open na druhém místě(-3 body).