Fieldtarget

Lipovský kňour 25.6.2016

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 
O víkendu ve dnech 25-26.6.2016 uspořádal klub D.L.K. 3. a 4. kolo Moravského poháru HFT 2016 a 4. ročník "Lipovského kňoura". Akce se konala tradičně v okolí Lipovského mlýna.
 
DSCN4055
 
DSCN4020
 
DSCN4024
V letním parném počasí střelci uvítali trať, postavenou ve stínu lesa na 30x1 sklopku.
DSCN4026
 Před zahájením závodu byly rozlosovány skupiny a po následném poučení závodníci vyrazili na trať.
DSCN4027
DSCN4028
DSCN4029
 
DSCN4030
 
DSCN4031
DSCN4033
 
DSCN4034
 
DSCN4035
 
DSCN4036
DSCN4037
DSCN4038
 
DSCN4039
Závod proběhl celkem hladce a účastníci akce potom využívali stánek s občerstvením.
 
Nezapomněli jsme ani na menší děti a připravili pro ně tradiční hledání "pokladu" a jiné vylomeniny.
DSCN4017
 
DSCN4015
 
DSCN4041
Odpoledne se vylosovala tombola a na louce u tábořiště mohla začít soutěž "Lipovský kňour".
Střelbu zodpovědně řídil Svako.
DSCN4047
 
DSCN4048
 
DSCN4051
 
DSCN4053
Po odstřílení přišla vhod vepřová kýta na rožni a točené pivo.
DSCN4043
 
DSCN4044
 
DSCN4045
Před nedělním závodem přišla dešťová přeháňka a start se odložil o půl hodiny.
 
Po dostřílení byli vyhlášeni vítězové Lipovských kol HFT.
 
sobota+neděle HFT open  1.místo Dušan Mandát
                                     2.místo Jakub Vicher
                                     3. místo Vladimír Kvapil
 
                            ženy   1.místo Matra Růžičková
                                     2.místo Katka Zupková
                                     3. místo Marie Šindelková
 
                           junior   1. Eva rajčulová
                                      2. Jan Šindelka
                                      3. Marie Kvapilová
 
                          piston    1. Ondra Kramoliš
                                       2. Marcela Bolková
                                      3. Milan Vaculka
 
DSCN4062
Lipovský kňour   PCP          1. Dušan Mandát
                                       2. Jakub Vicher
                                       3. Luboš Černý
 
                       piston        1. Milan Vaculka
                                       2. Ondřej Kramoliš
                                       3. Marcela Bolková
 
                       junioři        1. Matěj Šindelka
                                       2. Jan Šindelka
DSCN4058
 Sponzoři: MP Lesy, Hanácké železárny Prostějov, obec Lipová, majitelé mlýna, Akord s.r.o., J.Kremláček, M.Koudelka, ZD Lipová,
Š. Bahníková, J. Vicher, L. Šuhajda, rod. Vysloužilova
 
Napsal Svatopluk Bedroš Koudelka
DSCN4064
Copyright © 2013 - 2017 Fieldtarget.cz. Vytvořila POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o.
Nahoru