Fieldtarget

Pohár CAFTA 2015 - výsledky

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Pohár Czech Airgun Field Target Association (CAFTA) je nejvýznamnější střeleckou HFT soutěží u nás. Závod náležící do tohoto poháru může pořádat pouze uznaný Klub CAFTA, což je zárukou jeho vysokého standardu. Celý seriál letos tvořilo šest kol, z kterých se účastníkům do celkového výsledku započítávaly čtyři nejlepší výsledky. Vypsány byly kategorie Open, Recoiling, Ladies a Junior. První tři střelci z poháru CAFTA automaticky získávají čest reprezentovat Českou republiku na mezinárodních soutěžích.

DSCN1796

V květnu ve Stárkově (1. a 2. kolo) pořádal závody klub Česká sklopka mezi skálami ve stárkovské rokli.

V červnu v Lipové (3. a 4. kolo) si vzal závody na starost Drozdovsko-Lipovský kartel (DLK) v turisticky atraktivním okolí Lipovského mlýna.

Klub Jihočeská sklopka uspořádal závod v září v autokempu Křivonoska (5. kolo) nedaleko Hluboké nad Vltavou.

A klub Krušnohorští ostrostřelci zakončil pohár v říjnu závodem v Žalanech (6. kolo).

Nejúspěšnějším účastníkům pak byly v sobotu 21.11.2015 slavnostně předány poháry na zámku Choltice.

DSCN1798

Kategorii Junior vyhrál Radek Slevinský, na druhém místě skončila Eliška Krausová a na třetím Anna Klimešová.

DSCN1817

Kategorii Ladies ovládla jednoznačně Martina Krausová výkonem 4x100%. Na stupně vítězů ji doprovodila stříbrná Marta Růžičková a bronzová Olga Klichová

DSCN1823

První místo v kategorii Recoiling získal Jakub Bradáč před Radkem Novákem a Marcelou Bolkovou.

DSCN1824

V nejsledovanější kategorii Open se první tři střelci seřadili na stupních vítězů ve velmi těsných rozestupech. Zlato bral Václav Sejpka, následovaný stříbrným Dušanem Mandátem a bronzovým Jakubem Vichrem.

DSCN1828

Jménem CAFTA z.s. bych chtěl vyjádřit velké poděkování všem pořádajícím klubům za skvěle připravené akce a neopakovatelné zážitky, které jsme si odnesli z celého pohárového seriálu a doufám, že příští ročník bude neméně úspěšný.

Po vyhlášení výsledků následovalo losování bohaté tomboly mezi přítomné účastníky. A bylo se na co těšit, skoro každý si odnesl nějakou z hodnotných cen, které věnovali sponzoři JSB Match Diabolo, Česká zbrojovka Uherský Brod, Airchrony.com a eshop fieldtarget.cz.

DSCN1794

DSCN1830

DSCN1831

Detailní výsledky naleznete v přiložené tabulce:

Pohar CAFTA 2015

Copyright © 2013 - 2019 Fieldtarget.cz. Vytvořila POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o.
Nahoru