Fieldtarget

Lipová 27.10.2013

Ratio:  / 9
MaloBueno 

Třetí letošní sraz v Lipové a HFT závod se konal v neděli 27.10.2013. Přesto, že se mělo zpočátku jednat o tréningový závod, sjelo se rekordních 40 střelců, spolu s ostatními tam mohlo být dobře 60 lidí. Přijelo i mnoho nováčků...

Lipova-010

Počasí nám opravdu přálo a navzdory předchozím dnům bylo krásné a slunečné počasí. Foukal však poměrně silný nárazový vítr, takže kdo neměl nastřeleno (jako já) měl docela problém.

Lipova-001

Lipova-002

Trať byla situována jinak než na předchozích srazech, není jí však co vytknout, protože byla opět perfektní. Bylo patnáct stanovišť po dvou sklopkách, které díky zmiňovanému větru potrápily většinu střílejících. Část byla umístěna na louce, na které byla většina předepsaných povinných poloh a část v lese na trati dlouhé asi půl kilomeru. Velký dík patří všem, kdo se podíleli na přípravě a stavbě!

Lipova-004

Lipova-005

Sám jsem si závod příliš (ne)užil, vzhledem k podceněné přípravě a novému "hardware", flinta co střílí sama(doslova)+nové sklo mě dosti potrápili, ve skupině s Cannisem a Matesem444 však bylo veselo, závod HFT šli poprvé, ale určitě ne naposled, myslím, že si to užili a co nevidět se zase někde potkáme. Soudě dle spokojených tváří ostatních si dovolím říci, že rozhodně nebyli sami.

Lipova-006

Lipova-003

Závod vyhrál Doveda podporovaný svou drahou polovičkou, která jistě vedle dítka měla schovaný dálkoměr...
Druhý byl Žabák, který po předchozích peripetiích s flintou byl snad konečně spokojen.
O třetí místo se rozstřelovali Kubajzz s MartinemK,..vyhrál Kuba.

Lipova-007

Lipova-008

Po ukončení závodu a vyhlášení výsledků, také vzhledem k počasí které se pokazilo, jsme se rozjeli domů.
Velké díky patří organizátorům, byla to jako už tradičně perfektně zvládnutá akce a také všem, kdo se přijeli zúčastnit.......brzy nashledanou

Lipova-009

Lipova

Celkové výsledky:

vysledky Lipova

Další fotky zde:

http://zdendaxxl.rajce.idnes.cz/Lipova_27.10.13

http://xpetrx.rajce.idnes.cz/Lipova_27.10.2013/

Pro vložení komentáře se přihlaste.

Copyright © 2013 - 2020 Fieldtarget.cz. Vytvořila POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o.
Nahoru